عزیزی: روسیه برنامه ریزی خوبی برای جام جهانی داشته است

عنوان

ستاره پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۱۹۹۸ گفت: روسیه تمام امکانات لازم را برای برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ مهیا کرده است.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان سایت اسپوتنیک مصاحبه ای با خداداد عزیزی، ستاره سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 1998 انجام داده و از او به عنوان «مشهورترین فوتبالسیت ایران» نام برده است.

این رسانه نظر بازیکن پیشین تیم ملی ایران را در مورد حضور تیم کشورمان در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ و سایر موارد جویا شده است که آن را در زیر مشاهده می کنید.

گزارشگر این سایت با غزال تیزپای فوتبال کشورمان به هنگام برگزاری مسابقه دوستانه ایران و روسیه در کازان صحبت هایی را انجام داده است که خداداد اعلام کرد روسیه تمام امکانات لازم را برای برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ مهیا کرده است.

او ادامه داد: آنچه به چشم در شهر کازان و ورزشگاه کازان آرنا دیدم، می توانم بگویم که روسیه شرایط و امکانات بسیار خوبی را فراهم کرده تا جام جهانی ۲۰۱۸ را در سطحی خوب سازماندهی کند. به نظر من ورزشگاه کازان آره نا جزء بهترین ورزشگاه های کشور روسیه محسوب می شود به طوری که هواداران می توانند بدون هیچ مشکلی به ورزشگاه بیایند و بازی ها را تماشا کنند.

عزیزی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا  تیم ملی ایران فوتبال کشورمان می تواند در جام جهانی به مراحل بعدی صعود کند یا خیر، پاسخ داد: صعود به مرحله دوم جام جهانی رویایی است که می خواهیم آن را تحقق ببخشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین