تماشای جاده هایی که «راه های افتخار» را نزدیک کردند

عنوان

دومین قسمت مجموعه مستند «راه های افتخار» درباره ساخت جاده در دوران دفاع مقدس توسط واحدهای رزمی- مهندسی، یکشنبه ۲ مهر از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجموعه مستند «راه های افتخار» در مورد فعالیت واحدهای رزمی مهندسی در دوران دفاع مقدس است. در هر قسمت علاوه بر گفتگو با سرداران، فرماندهان و کارشناسان زمان جنگ، تصاویری از فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی نیروهای رزمی- مهندسی برای پشتیبانی از رزمندگان در عملیات های مختلف به نمایش در می آید.

دومین قسمت «راه های افتخار» درباره ساخت جاده های مختلف برای عبور و مرور نیروهای ایرانی است؛ جاده هایی که با سختی و مشقت فراوان و در کمترین زمان ممکن ساخته می شدند تا بتوان از آنها در انتقال نیروها و تجهیزات استفاده کرد.

جاده سیدالشهدا از جمله این زیرساخت هایی بود که در کنار پل شناور خیبر، نقش مهمی در اجرای عملیات های دوران دفاع مقدس داشت.

دومین قسمت «راه های افتخار» کاری از معاونت مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یکشنبه ۲ مهر ساعت ۲۳ و تکرار آن ساعت ۹ روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین