تماشای جاده هایی که «راه های افتخار» را نزدیک کردند

عنوان

دومین قسمت مجموعه مستند «راه های افتخار» درباره ساخت جاده در دوران دفاع مقدس توسط واحدهای رزمی- مهندسی، یکشنبه ۲ مهر از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجموعه مستند «راه های افتخار» در مورد فعالیت واحدهای رزمی مهندسی در دوران دفاع مقدس است. در هر قسمت علاوه بر گفتگو با سرداران، فرماندهان و کارشناسان زمان جنگ، تصاویری از فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی نیروهای رزمی- مهندسی برای پشتیبانی از رزمندگان در عملیات های مختلف به نمایش در می آید.

دومین قسمت «راه های افتخار» درباره ساخت جاده های مختلف برای عبور و مرور نیروهای ایرانی است؛ جاده هایی که با سختی و مشقت فراوان و در کمترین زمان ممکن ساخته می شدند تا بتوان از آنها در انتقال نیروها و تجهیزات استفاده کرد.

جاده سیدالشهدا از جمله این زیرساخت هایی بود که در کنار پل شناور خیبر، نقش مهمی در اجرای عملیات های دوران دفاع مقدس داشت.

دومین قسمت «راه های افتخار» کاری از معاونت مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یکشنبه ۲ مهر ساعت ۲۳ و تکرار آن ساعت ۹ روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک

سازه ضدایرانی

واکنش تقریبا "هیچ" بازار ایران به اظهارات ترامپ

در برنامه "پیک بامدادی" رادیو، طی گزارشی در مورد واکنش بازار ایران به اظهارات رئیس جمهور آمریکا پرداخته شده است.

دریافت روزانه 1500 پوند برای جاسوسی در تیم هسته ای

‌ دری اصفهانی کارمند شرکت چند ملیتی PWC بود که پس از استخدام، برای انجام امور مشاوره (بخوانید جاسوسی) و اخلال در نظام بانکی ایران توسط سرویس‌های جاسوسی آموزش ویژه دید و به روش‌هایی خاص و از طریق افرادی وارد تیم هسته ای شد

خلاصه مهم‌ترین اخبار ۲۳ مهر

آزادسازی کامل شهر المیادین سوریه، انهدام یک گروهک وابسته به داعش در مراکش، و دستور عقب نشینی از کرکوک عراق به نیروهای پیشمرگه

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین