تماشای جاده هایی که «راه های افتخار» را نزدیک کردند

عنوان

دومین قسمت مجموعه مستند «راه های افتخار» درباره ساخت جاده در دوران دفاع مقدس توسط واحدهای رزمی- مهندسی، یکشنبه ۲ مهر از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجموعه مستند «راه های افتخار» در مورد فعالیت واحدهای رزمی مهندسی در دوران دفاع مقدس است. در هر قسمت علاوه بر گفتگو با سرداران، فرماندهان و کارشناسان زمان جنگ، تصاویری از فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی نیروهای رزمی- مهندسی برای پشتیبانی از رزمندگان در عملیات های مختلف به نمایش در می آید.

دومین قسمت «راه های افتخار» درباره ساخت جاده های مختلف برای عبور و مرور نیروهای ایرانی است؛ جاده هایی که با سختی و مشقت فراوان و در کمترین زمان ممکن ساخته می شدند تا بتوان از آنها در انتقال نیروها و تجهیزات استفاده کرد.

جاده سیدالشهدا از جمله این زیرساخت هایی بود که در کنار پل شناور خیبر، نقش مهمی در اجرای عملیات های دوران دفاع مقدس داشت.

دومین قسمت «راه های افتخار» کاری از معاونت مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یکشنبه ۲ مهر ساعت ۲۳ و تکرار آن ساعت ۹ روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کبریت مدیا بین کودکان رفت؛

قهرمان کودکان ایرانی کیست!؟

جاسوسی با ساعت مچی!

جلسه در پشت درهای بسته ادامه دارد. اعضای تیم هسته‌ای کلافه و خسته به نظر می‌رسند. مطابق قرار تلفن‌های همراه بیرون اتاق نگه داشته شده تا محتوای بحث‌ها بیرون نرود ولی هیچ‌کس حواسش به ساعت مچی یکی از اعضای تیم نیست...

گوشی قاچاق را چگونه بشناسیم!؟

چگونه باید گوشی‌های قانونی را فعال کرد؟

ما سوار اسنپ می‌شویم یا اسنپ سوار ما!

در این ویدئو توضیحات یک هکر را خواهید شنید درباره دسترسی‌های غیرضروری که این نرم‌افزار به اطلاعات گوشی ما پیدا می کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین