توکلی خبر داد:

ثبت‌نام بیش از ۱۱۴ هزار نفر در دوره کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی

عنوان

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور، گفت: تا امروز بیش از ۱۱۴ هزار نفر برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای ثبت‌نام کرده‌اند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده مهلت ثبت نام برای شرکت در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی ساعت24 امروز پنج شنبه 23 شهریور ماه پایان می پذیرد، لذا به همه داوطلبان توصیه می شود تا پایان مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www:sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی عنوان کرد: تا ساعت 9 صبح امروز 114 هزار و 875 نفر در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای ثبت نام کرده اند.

وی یادآور شد: مهلت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی به هیچ عنوان قابل تمدید نبوده و داوطلبان باید در این فرصت باقی مانده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین