کارخانی:

نمایشگاه «صلح و زیور» در موزه آبگینه و سفالینه‌ها برگزار می‌شود

عنوان

نمایشگاه «صلح و زیور» به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی صلح، در موزه آبگینه و سفالینه‌ها برگزار می‌شود.

مهدی کارخانی، معاون موزه آبگینه و سفالینه ها در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از برگزاری نمایشگاه زیورآلات با موضوع «صلح» در هفته جهانی صلح خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه با عنوان «صلح و زیور» در موزه آبگینه و سفالینه ها برگزار می شود. نمایشگاه «صلح و زیور» مکان به نمایش گذاشتن آثار ۱۱۰ هنرمند فعال در حوزه زیورآلات است.

وی گفت: موزه آبگینه و سفالینه ها نمایشگاه دیگری را نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته کودک برگزار خواهد کرد. این نمایشگاه که هنوز عنوان خاصی را به خود اختصاص نداده، آثار کودکانی را که در دوره دوماهه تابستانی تجسم خلاق شرکت کرده اند، در معرض دید عموم قرار می دهد. این نمایشگاه نشان دهنده توانایی کودکان در بخش هایی چون سفالگری، نگارگری، نقاشی روی سفال و نقاشی روی پارچه است.

خاطرنشان می شود؛ موزه آبگینه و سفالینه ها در تابستان ۹۶ اقدام به برگزاری دوره دوماهه تجسم خلاق کرد و کودکان را با هنر های مختلفی که در عرصه صنایع دستی تعریف شده اند، آشنا کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مجموعه ویدئویی حسن مقتل؛ (۱)

منزل اول: روایت هجرت

اعلام برائت آهنگران از فرزندش

حاج صادق آهنگران در برنامه بدون تعارف 20:30 برخلاف اظهارات محمدعلی آهنگران اعلام کرد که اشعارش در محضر رهبرانقلاب اعلام برائت از فرزندش بوده است.

به رهبری حسین علیه‌السلام

رهبرانقلاب: گسترش عزاداری‌ها نشاندهنده یک جریانی است که به رهبری حسین‌بن‌علی(ع) دارد در دنیا پیش میرود؛و گره‌های ملّتها را باز خواهد کرد.

نوحه محبوب شما کدام است؟

در این گزارش از چهره های فرهنگی و هنری درباره نوحه و مداحی محبوب شان سوال پرسیده شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین