کارخانی:

نمایشگاه «صلح و زیور» در موزه آبگینه و سفالینه‌ها برگزار می‌شود

عنوان

نمایشگاه «صلح و زیور» به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی صلح، در موزه آبگینه و سفالینه‌ها برگزار می‌شود.

مهدی کارخانی، معاون موزه آبگینه و سفالینه ها در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از برگزاری نمایشگاه زیورآلات با موضوع «صلح» در هفته جهانی صلح خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه با عنوان «صلح و زیور» در موزه آبگینه و سفالینه ها برگزار می شود. نمایشگاه «صلح و زیور» مکان به نمایش گذاشتن آثار ۱۱۰ هنرمند فعال در حوزه زیورآلات است.

وی گفت: موزه آبگینه و سفالینه ها نمایشگاه دیگری را نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته کودک برگزار خواهد کرد. این نمایشگاه که هنوز عنوان خاصی را به خود اختصاص نداده، آثار کودکانی را که در دوره دوماهه تابستانی تجسم خلاق شرکت کرده اند، در معرض دید عموم قرار می دهد. این نمایشگاه نشان دهنده توانایی کودکان در بخش هایی چون سفالگری، نگارگری، نقاشی روی سفال و نقاشی روی پارچه است.

خاطرنشان می شود؛ موزه آبگینه و سفالینه ها در تابستان ۹۶ اقدام به برگزاری دوره دوماهه تجسم خلاق کرد و کودکان را با هنر های مختلفی که در عرصه صنایع دستی تعریف شده اند، آشنا کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین