کارخانی:

نمایشگاه «صلح و زیور» در موزه آبگینه و سفالینه‌ها برگزار می‌شود

عنوان

نمایشگاه «صلح و زیور» به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی صلح، در موزه آبگینه و سفالینه‌ها برگزار می‌شود.

مهدی کارخانی، معاون موزه آبگینه و سفالینه ها در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از برگزاری نمایشگاه زیورآلات با موضوع «صلح» در هفته جهانی صلح خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه با عنوان «صلح و زیور» در موزه آبگینه و سفالینه ها برگزار می شود. نمایشگاه «صلح و زیور» مکان به نمایش گذاشتن آثار ۱۱۰ هنرمند فعال در حوزه زیورآلات است.

وی گفت: موزه آبگینه و سفالینه ها نمایشگاه دیگری را نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته کودک برگزار خواهد کرد. این نمایشگاه که هنوز عنوان خاصی را به خود اختصاص نداده، آثار کودکانی را که در دوره دوماهه تابستانی تجسم خلاق شرکت کرده اند، در معرض دید عموم قرار می دهد. این نمایشگاه نشان دهنده توانایی کودکان در بخش هایی چون سفالگری، نگارگری، نقاشی روی سفال و نقاشی روی پارچه است.

خاطرنشان می شود؛ موزه آبگینه و سفالینه ها در تابستان ۹۶ اقدام به برگزاری دوره دوماهه تجسم خلاق کرد و کودکان را با هنر های مختلفی که در عرصه صنایع دستی تعریف شده اند، آشنا کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین