الهیان:

سازمان‌های مردمی صدای مظلومیت کودکان میانمار را به گوش جهانیان برسانند

عنوان

عضو شورای مرکزی جمنا گفت: سازمان‌های مردمی حوزه زنان صدای مظلومیت زنان و کودکان بی‌گناه میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار و سکوت مجامع بین المللی، اظهار داشت: نسل کشی مسلمانان در میانمار به عنوان فاجعه ای انسانی است که هیچ انسان آزاده ای نمی تواند در مقابل آن سکوت کند.

وی ادامه داد: وضعیتی که امروز در جوامع بین المللی و حقوق بشری می بینیم به هیچ وجه گویای تدبیر و دفاع از حقوق ملت ها نیست و مسلمانان میانمار به واسطه جنایتی که علیه آنان اعمال می شود، در معرض تهدید نسل هستند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سکوت مجامع بین المللی در قبال نسل کشی در میانمار سوال برانگیز است، گفت: متاسفانه استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر را می بینیم که از منظر آنان حقوق بشر تنها برای بخشی از انسان ها مطرح است و اگر چنین اتفاقی برای دیگر کشورها بیفتد، آنان مُهر سکوت بر لب می زنند.

الهیان تصریح کرد: جمهوری اسلامی براساس دکترین خود در سیاست خارجی همواره مدافع حقوق ملت های مظلوم است و دستگاه سیاست خارجی باید مواضع جدی را با رویکردی انسان دوستانه در دفاع از حقوق این ملت ها دنبال کند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: از NGO ها و سازمان های مردمی حوزه زنان انتظار می رود تا صدای مظلومیت زنان و کودکان بی گناه و بی دفاع میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مجموعه ویدئویی حسن مقتل؛ (۱)

منزل اول: روایت هجرت

اعلام برائت آهنگران از فرزندش

حاج صادق آهنگران در برنامه بدون تعارف 20:30 برخلاف اظهارات محمدعلی آهنگران اعلام کرد که اشعارش در محضر رهبرانقلاب اعلام برائت از فرزندش بوده است.

به رهبری حسین علیه‌السلام

رهبرانقلاب: گسترش عزاداری‌ها نشاندهنده یک جریانی است که به رهبری حسین‌بن‌علی(ع) دارد در دنیا پیش میرود؛و گره‌های ملّتها را باز خواهد کرد.

نوحه محبوب شما کدام است؟

در این گزارش از چهره های فرهنگی و هنری درباره نوحه و مداحی محبوب شان سوال پرسیده شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین