الهیان:

سازمان‌های مردمی صدای مظلومیت کودکان میانمار را به گوش جهانیان برسانند

عنوان

عضو شورای مرکزی جمنا گفت: سازمان‌های مردمی حوزه زنان صدای مظلومیت زنان و کودکان بی‌گناه میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار و سکوت مجامع بین المللی، اظهار داشت: نسل کشی مسلمانان در میانمار به عنوان فاجعه ای انسانی است که هیچ انسان آزاده ای نمی تواند در مقابل آن سکوت کند.

وی ادامه داد: وضعیتی که امروز در جوامع بین المللی و حقوق بشری می بینیم به هیچ وجه گویای تدبیر و دفاع از حقوق ملت ها نیست و مسلمانان میانمار به واسطه جنایتی که علیه آنان اعمال می شود، در معرض تهدید نسل هستند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سکوت مجامع بین المللی در قبال نسل کشی در میانمار سوال برانگیز است، گفت: متاسفانه استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر را می بینیم که از منظر آنان حقوق بشر تنها برای بخشی از انسان ها مطرح است و اگر چنین اتفاقی برای دیگر کشورها بیفتد، آنان مُهر سکوت بر لب می زنند.

الهیان تصریح کرد: جمهوری اسلامی براساس دکترین خود در سیاست خارجی همواره مدافع حقوق ملت های مظلوم است و دستگاه سیاست خارجی باید مواضع جدی را با رویکردی انسان دوستانه در دفاع از حقوق این ملت ها دنبال کند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: از NGO ها و سازمان های مردمی حوزه زنان انتظار می رود تا صدای مظلومیت زنان و کودکان بی گناه و بی دفاع میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین