الهیان:

سازمان‌های مردمی صدای مظلومیت کودکان میانمار را به گوش جهانیان برسانند

عنوان

عضو شورای مرکزی جمنا گفت: سازمان‌های مردمی حوزه زنان صدای مظلومیت زنان و کودکان بی‌گناه میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار و سکوت مجامع بین المللی، اظهار داشت: نسل کشی مسلمانان در میانمار به عنوان فاجعه ای انسانی است که هیچ انسان آزاده ای نمی تواند در مقابل آن سکوت کند.

وی ادامه داد: وضعیتی که امروز در جوامع بین المللی و حقوق بشری می بینیم به هیچ وجه گویای تدبیر و دفاع از حقوق ملت ها نیست و مسلمانان میانمار به واسطه جنایتی که علیه آنان اعمال می شود، در معرض تهدید نسل هستند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سکوت مجامع بین المللی در قبال نسل کشی در میانمار سوال برانگیز است، گفت: متاسفانه استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر را می بینیم که از منظر آنان حقوق بشر تنها برای بخشی از انسان ها مطرح است و اگر چنین اتفاقی برای دیگر کشورها بیفتد، آنان مُهر سکوت بر لب می زنند.

الهیان تصریح کرد: جمهوری اسلامی براساس دکترین خود در سیاست خارجی همواره مدافع حقوق ملت های مظلوم است و دستگاه سیاست خارجی باید مواضع جدی را با رویکردی انسان دوستانه در دفاع از حقوق این ملت ها دنبال کند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: از NGO ها و سازمان های مردمی حوزه زنان انتظار می رود تا صدای مظلومیت زنان و کودکان بی گناه و بی دفاع میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین