الهیان:

سازمان‌های مردمی صدای مظلومیت کودکان میانمار را به گوش جهانیان برسانند

عنوان

عضو شورای مرکزی جمنا گفت: سازمان‌های مردمی حوزه زنان صدای مظلومیت زنان و کودکان بی‌گناه میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار و سکوت مجامع بین المللی، اظهار داشت: نسل کشی مسلمانان در میانمار به عنوان فاجعه ای انسانی است که هیچ انسان آزاده ای نمی تواند در مقابل آن سکوت کند.

وی ادامه داد: وضعیتی که امروز در جوامع بین المللی و حقوق بشری می بینیم به هیچ وجه گویای تدبیر و دفاع از حقوق ملت ها نیست و مسلمانان میانمار به واسطه جنایتی که علیه آنان اعمال می شود، در معرض تهدید نسل هستند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سکوت مجامع بین المللی در قبال نسل کشی در میانمار سوال برانگیز است، گفت: متاسفانه استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر را می بینیم که از منظر آنان حقوق بشر تنها برای بخشی از انسان ها مطرح است و اگر چنین اتفاقی برای دیگر کشورها بیفتد، آنان مُهر سکوت بر لب می زنند.

الهیان تصریح کرد: جمهوری اسلامی براساس دکترین خود در سیاست خارجی همواره مدافع حقوق ملت های مظلوم است و دستگاه سیاست خارجی باید مواضع جدی را با رویکردی انسان دوستانه در دفاع از حقوق این ملت ها دنبال کند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: از NGO ها و سازمان های مردمی حوزه زنان انتظار می رود تا صدای مظلومیت زنان و کودکان بی گناه و بی دفاع میانمار را به گوش جهانیان برسانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

فیلم و عکس‌های سفر رهبر معظم انقلاب

سفر رهبرانقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

بالاخره بچه‌دار بشیم یا نه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت" به موضع بچه دار شدن پرداخته و با دوربین مخفی نظر آنها را درباره آوردن بچه جویا شده است.

«وعده صادق» سردار سلیمانی

با آزادسازی البوکمال، پرونده #داعش در عراق و سوریه در عرصه میدانی بسته شد.

چرا مردم دنیا از بزرگترین اجتماع جهان چیزی نشنیده‌اند!؟

در این کلیپ که مطابق با مقاله شرکت روزنامه‌نگاران آمریکایی هافینگتون‌پست است، به این موضوع پرداخته که چرا پیاده‌روی بزرگ اربعین و اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در کربلا، برای مردم دنیا بازتابی داده نمی شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین