امین‌زاده:

سازمان کنفرانس اسلامی جلسه‌ای فوری برای پیگیری وضعیت مسلمانان در میانمار تشکیل دهد

عنوان

معاون حقوقی سابق رئیس‌جمهور گفت: متاسفانه شاهد قتل عام مسلمانان در میانمار هستیم، ضروری است تا سازمان کنفرانس اسلامی جلسه‌ای فوری برای پیگیری وضعیت آنان تشکیل دهد.

الهام امین زاده دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار، اظهار کرد: نسل کشی مسلمانان در میانمار غم انگیز است و قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

وی ادامه داد: ضروی است تا سازمان کنفرانس اسلامی جلسه ای فوری برای پیگیری وضعیت مسلمانان میانمار تشکیل دهد و حرکت جدی در این مورد انجام شود.

دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: سازمان های بین المللی، عفو بین الملل، دیده بان حقوق بشر که NGO های بین المللی هستند نسبت به قتل عام مسلمانان در میانمار واکنشی نشان نمی دهند و سکوت اختیار کرده اند.

امین زاده با اشاره به اهدای جایزه صلح نوبل به رهبر دولت میانمار، خاطر نشان کرد: دیدیم که ناروا جایزه صلح نوبل به رهبر دولت میانمار داده شد و او در عمل نشان داد که به هیچ عنوان به صلح و حقوق بشر اعتقادی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین