امین‌زاده:

سازمان کنفرانس اسلامی جلسه‌ای فوری برای پیگیری وضعیت مسلمانان در میانمار تشکیل دهد

عنوان

معاون حقوقی سابق رئیس‌جمهور گفت: متاسفانه شاهد قتل عام مسلمانان در میانمار هستیم، ضروری است تا سازمان کنفرانس اسلامی جلسه‌ای فوری برای پیگیری وضعیت آنان تشکیل دهد.

الهام امین زاده دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار، اظهار کرد: نسل کشی مسلمانان در میانمار غم انگیز است و قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

وی ادامه داد: ضروی است تا سازمان کنفرانس اسلامی جلسه ای فوری برای پیگیری وضعیت مسلمانان میانمار تشکیل دهد و حرکت جدی در این مورد انجام شود.

دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: سازمان های بین المللی، عفو بین الملل، دیده بان حقوق بشر که NGO های بین المللی هستند نسبت به قتل عام مسلمانان در میانمار واکنشی نشان نمی دهند و سکوت اختیار کرده اند.

امین زاده با اشاره به اهدای جایزه صلح نوبل به رهبر دولت میانمار، خاطر نشان کرد: دیدیم که ناروا جایزه صلح نوبل به رهبر دولت میانمار داده شد و او در عمل نشان داد که به هیچ عنوان به صلح و حقوق بشر اعتقادی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مجموعه ویدئویی حسن مقتل؛ (۱)

منزل اول: روایت هجرت

اعلام برائت آهنگران از فرزندش

حاج صادق آهنگران در برنامه بدون تعارف 20:30 برخلاف اظهارات محمدعلی آهنگران اعلام کرد که اشعارش در محضر رهبرانقلاب اعلام برائت از فرزندش بوده است.

به رهبری حسین علیه‌السلام

رهبرانقلاب: گسترش عزاداری‌ها نشاندهنده یک جریانی است که به رهبری حسین‌بن‌علی(ع) دارد در دنیا پیش میرود؛و گره‌های ملّتها را باز خواهد کرد.

نوحه محبوب شما کدام است؟

در این گزارش از چهره های فرهنگی و هنری درباره نوحه و مداحی محبوب شان سوال پرسیده شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین