امین‌زاده:

سازمان کنفرانس اسلامی جلسه‌ای فوری برای پیگیری وضعیت مسلمانان در میانمار تشکیل دهد

عنوان

معاون حقوقی سابق رئیس‌جمهور گفت: متاسفانه شاهد قتل عام مسلمانان در میانمار هستیم، ضروری است تا سازمان کنفرانس اسلامی جلسه‌ای فوری برای پیگیری وضعیت آنان تشکیل دهد.

الهام امین زاده دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار، اظهار کرد: نسل کشی مسلمانان در میانمار غم انگیز است و قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

وی ادامه داد: ضروی است تا سازمان کنفرانس اسلامی جلسه ای فوری برای پیگیری وضعیت مسلمانان میانمار تشکیل دهد و حرکت جدی در این مورد انجام شود.

دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: سازمان های بین المللی، عفو بین الملل، دیده بان حقوق بشر که NGO های بین المللی هستند نسبت به قتل عام مسلمانان در میانمار واکنشی نشان نمی دهند و سکوت اختیار کرده اند.

امین زاده با اشاره به اهدای جایزه صلح نوبل به رهبر دولت میانمار، خاطر نشان کرد: دیدیم که ناروا جایزه صلح نوبل به رهبر دولت میانمار داده شد و او در عمل نشان داد که به هیچ عنوان به صلح و حقوق بشر اعتقادی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین