لاسجردی:

تصویب طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا هشداری برای ایالات متحده است

عنوان

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: به تصویب رسیدن طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه هشداری برای ایالات متحده است.

حسن لاسجردی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛درباره طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه اظهار داشت:طرحی که به منظور مبارزه با اقدامات آمریکا توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید واکنشی در برابر نقض برجام از سوی این کشور بود.

وی افزود: اگرچه تصویب این طرح واکنش برابری درمقابل اقدامات آمریکا درباره جمهوری اسلامی ایران به شمار نمی رود اما پاسخ اولیه و دندانشکنی در برابر کارشکنی آمریکا و متحدانش تلقی می شود.

لاسجردی تصریح کرد: به نظر می رسد که آمریکا و برخی کشورهای 1+5 گمان می کردند که ایران نمی تواند در برابر نقض روح و جسم برجام بایستد اما به تصویب رسیدن این طرح نشان داد که جمهوری اسلامی ایران ابزارهایی قدرتمندی در دست دارد که در صورت نیاز از آن رونمایی خواهد کرد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلف اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: در حقیقت به تصویب رسیدن این طرح توسط مجلس شورای اسلامی هشداری برای ایالات متحده امریکا به شمار می رود. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

تو کتاب تاریخ بچه‌ها درباره برجام چی می‌نویسی!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" بین مردم رفته و از آنها خواسته در کتاب تاریخ کودکان 100 سال آینده چند جمله درباره برجام بنویسند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین