جمالی‌نوبندگانی:

اسرائیل جرأت حمله به حزب‌الله را ندارد/توان رزمی مقاومت اسلامی لبنان در شرایط بسیار خوبی قرار دارد

عنوان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اکنون از نظر نظامی و تجهیزاتی حزب‌الله در شرایطی است که اسرائیل نمی‌تواند کوچکترین حمله‌ای را به مقاومت داشته باشد.

محمدجواد جمالی نوبندگانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگو با  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنکاران جوان؛  درباره قدرت نظامی حزب الله در نبردهای منطقه ای، اظهار داشت: در جنگ 33 روزه لبنان حزب الله با قدرت در مقابل اسرائیل ایستاد.

وی افزود: علی رغم فشارهایی که در جنگ 33 روزه به رژیم صهیونیستی وارد آمد؛ اما این حزب الله بود که در نبرد با رژیم صهیونیستی پیروز شد و سیلی محکمی به صهیونیست ها زد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون از نظر نظامی و تجهیزاتی حزب الله در شرایطی است که اسرائیل نمی تواند کوچکترین حمله ای به مقاومت اسلامی لبنان داشته باشد.

وی  با اشاره به توانمندی رزمی حزب الله گفت: مقاومت اسلامی لبنان از نظر توان رزمی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

گفتنی است، حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه توانست بر رژیم صهیونیستی پیروز شود و در مناطق مختلف تجهیزات زرهی صهیونیست ها را نابود کردند.

انتهای پیام/

هراس صهیونیست ها از توان نظامی حزب الله لبنان

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

تو کتاب تاریخ بچه‌ها درباره برجام چی می‌نویسی!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" بین مردم رفته و از آنها خواسته در کتاب تاریخ کودکان 100 سال آینده چند جمله درباره برجام بنویسند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین