بیمه آرمان نیمی از طلب خود را از صندوق هنر وصول کرد

امیر هوشمند

صندوق اعتباری هنر ۵۰درصد مبلغ حق بیمه معوق را در روز گذشته به شرکت بیمه آرمان پرداخت کرده و نیم دیگری از مبلغ باقی مانده، حداکثر تا انتهای ماه جاری پرداخت و تسویه نهایی صورت می‌گیرد.

به گزارش «نسیم آنلاین» مشاور عالی صندوق اعتباری هنر، خبر داد که براساس توافقات صورت گرفته در جلسه  هفته گذشته بین مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و شرکت بیمه آرمان، فرآیند پرداخت خسارت معوق بیمه شدگان صندوق مشتمل بر هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، از امروز آغاز خواهد شد.

چندی پیش، بیمه آرمان، با انتقاد از صندوق اعتباری هنر در پرداخت بدهی خویش به این شرکت اعلام داشته بود که در حال حاضر، بدهی این صندوق به بیمه آرمان دو میلیارد و 400 میلیون تومان است.

"امیر هوشمند گفت: صندوق اعتباری هنر  50درصد مبلغ حق بیمه معوق را در روز گذشته  به شرکت بیمه آرمان پرداخت کرده و نیم دیگری از  مبلغ باقی مانده، حداکثر تا انتهای ماه جاری  پرداخت و تسویه نهایی صورت می‌گیرد.

12.500 نفر از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران کشور در سال 95-94 تحت پوشش قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر و شرکت بیمه آرمان قرار داشته‌اند.

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین