کمپین مردمی مسجد راه اندازی شد

دهه تکریم مساجد و آیین غبارروبی مسجد مرتضی علی(ع) شهرری

در آخرین روز از دهه تکریم وغبارروبی مساجد، کمپین مردمی مسجد راه اندازی شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» روح الله نور موسوی از جوانان فعال در حوزه مسجد در گفتگو با خبرنگار "نسیم آنلاین"گفت: در حالیکه دهه تکریم و غبارروبی مساجد آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد کمپین مردمی مسجد به همت عده ای جوانان مسجدی فعال در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی راه اندازی شده است.

وی ضمن تاکید بر پرداختن به موضوع مسجد به عنوان پایگاه اصلی فرهنگی، در تشریح اهداف کمپین مردمی مسجد، اظهار کرد: این کمپین طرح دغدغه های کارگزاران مسجد، ایجاد موج عمومی جهت توجه به اهمیت جایگاه مسجد در فرهنگ اسلامی و ایجاد فضای تعاملی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و پیشنهادات پیرامون ارتقای مساجد را در فضای مجازی هدف گذاری نموده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

واردات ۱۰ هزار تن فانوس، مژه مصنوعی، ملامین و اره دستی از دوم تیرماه امسال تاکنون!

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

جلیل محبی در سخنانی در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF گفت: وقتی جمهوری اسلامی بنا ندارد اطلاعات مالی‌اش را خارجی‌ها بدهد،‌پس چرا عده‌ای به دنبال تصویب CFT و پالرمو هستند!

چگونه با مالیات بر عایدی سرمایه معادلات را به نفع تولید تغییر دهیم؟

ساختار اقتصادی کشور به گونه‌ای است که عموم فعالیت‌های غیرمولد حائز سودهای کلان و مصون از ریسک سرمایه گذاری بوده و در طرف مقابل، تولید با دشواری‌های بسیار و سود ناچیز همراه است. ابزار مالیات بر عایدی سرمایه در چنین شرایطی می‌تواند این معادله را به نفع تولید تغییر دهد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین