کمپین مردمی مسجد راه اندازی شد

دهه تکریم مساجد و آیین غبارروبی مسجد مرتضی علی(ع) شهرری

در آخرین روز از دهه تکریم وغبارروبی مساجد، کمپین مردمی مسجد راه اندازی شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» روح الله نور موسوی از جوانان فعال در حوزه مسجد در گفتگو با خبرنگار "نسیم آنلاین"گفت: در حالیکه دهه تکریم و غبارروبی مساجد آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد کمپین مردمی مسجد به همت عده ای جوانان مسجدی فعال در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی راه اندازی شده است.

وی ضمن تاکید بر پرداختن به موضوع مسجد به عنوان پایگاه اصلی فرهنگی، در تشریح اهداف کمپین مردمی مسجد، اظهار کرد: این کمپین طرح دغدغه های کارگزاران مسجد، ایجاد موج عمومی جهت توجه به اهمیت جایگاه مسجد در فرهنگ اسلامی و ایجاد فضای تعاملی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و پیشنهادات پیرامون ارتقای مساجد را در فضای مجازی هدف گذاری نموده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ترمیم کابینه منجر به انسجام در رویکرد اقتصادی می‌شود

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

مدیر عامل اسبق شرکت مهندسی آب و فاصلاب کشور، شکل نگرفتن فرهنگ مناسب مصرف برق در کشور، پایین بودن قیمت برق در ایران نسبت به کشورهای همسایه و عدم توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی متناسب با نیاز کشور را از جمله دلایل مهم قطعی‌های پرشمار اخیر برق در کشور برشمرد.

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین