کمپین مردمی مسجد راه اندازی شد

دهه تکریم مساجد و آیین غبارروبی مسجد مرتضی علی(ع) شهرری

در آخرین روز از دهه تکریم وغبارروبی مساجد، کمپین مردمی مسجد راه اندازی شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» روح الله نور موسوی از جوانان فعال در حوزه مسجد در گفتگو با خبرنگار "نسیم آنلاین"گفت: در حالیکه دهه تکریم و غبارروبی مساجد آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد کمپین مردمی مسجد به همت عده ای جوانان مسجدی فعال در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی راه اندازی شده است.

وی ضمن تاکید بر پرداختن به موضوع مسجد به عنوان پایگاه اصلی فرهنگی، در تشریح اهداف کمپین مردمی مسجد، اظهار کرد: این کمپین طرح دغدغه های کارگزاران مسجد، ایجاد موج عمومی جهت توجه به اهمیت جایگاه مسجد در فرهنگ اسلامی و ایجاد فضای تعاملی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و پیشنهادات پیرامون ارتقای مساجد را در فضای مجازی هدف گذاری نموده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین