حاج‌رضایی: اول ایرادها را برطرف کنید، بعد از هواداران انتظار داشته باشید/ مردانی می‌خواهیم که حرف‌هایشان را عملی کنند

عنوان

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: ابتدا باید شرایط مناسب برای حضور هواداران در ورزشگاه‌ها را فراهم کنیم و بعد از آن انتظار فضای آرام در ورزشگاه‌هایمان را داشته باشیم.

 امیر حاج رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اتفاقات حاشیه ای که در هفته سوم در ورزشگاه های غدیر اهواز و آزادی رخ داد، اظهار داشت: در این مدت در ورزشگاه ها شاهد اتفاقات خوبی نبودیم که در چند بُعد قابل بررسی است. تماشاگران نباید شعارهای قومیتی و تفرقه انگیز سر دهند، اینگونه شعارها آسیب های جسمی و مالی در پی دارد که باعث می شود مردم از ورزشگاه ها گریزان شوند.

وی ادامه داد: تماشاگران با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی که با آن مواجه هستند وارد ورزشگاه می شوند، در واقع از یک جامعه بزرگ وارد یک جامعه کوچک می شوند و مشکلات معیشتی و اقتصادی باعث می شود که رفتارهای لجام گسیخته از خود بروز دهند.

کارشناس فوتبال کشورمان عنوان کرد: چند سال است که افرادی که مسئول امر هستند می گویند بلیت فروشی الکترونیکی را می خواهیم اجرا کنیم اما تا الان این حرف ها عملی نشده است. در اروپا تماشاگر با خیال راحت یک ربع قبل از شروع مسابقه در شرایطی که شماره صندلی اش هم مشخص است وارد ورزشگاه می شود و از تماشای فوتبال لذت می برد اما در ایران به طور مثال، در دربی پرسپولیس و استقلال، تماشاگران از شب قبل از مسابقه به ورزشگاه می آیند و گرما و سرما را تحمل می کنند تا روز مسابقه بتوانند در ورزشگاه حضور داشته باشند. از این تماشاگر دیگر نباید انتظار داشت که به آرامی به تماشای فوتبال بنشیند و رفتار مناسبی از خود نشان دهد.

حاج رضایی گفت: این عوامل دلیل نمی شود که همه را غیر از تماشاگران مقصر بدانیم و بگوییم همه چیز بد است و تماشاگران خوب. رفتارهای تماشاگران هم باید مورد نقد قرار بگیرد اما نباید از حقیقت دور شویم، ابتدا باید شرایط را بررسی و همه راهکارهای مناسب برای حضور هواداران در ورزشگاه ها را فراهم کرده، ایرادهای ورزشگاه ها را برطرف کنیم، بعد از آن انتظار فضای آرام در ورزشگاه هایمان را داشته باشیم.

وی افزود: 2-3 سال پیش گفتند به بازیکن اخلاق جایزه می دهیم اما این کار چه آورده ای برای ما داشت؟ برای بهبود این شرایط و کاهش ناآرامی سکوهای ورزشگاه ها مردانی را می خواهیم که اندیشه والایی داشته باشند و حرف هایشان را عملی کنند. باید شرایطی را فراهم کنیم تا مردمی که در ورزشگاه حضور می یابند از فوتبال لذت ببرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین